Обласне методичне об'єднання викладачів інформатики


На  базі Слов'янського хіміко-механічного технікуму відбулося обласне методичне об'єднання викладачів інформатики та комп'ютерних технологій. Викладачі технікуму радо зустріли своїх колег з різних регіонів області від Селідово до Лиману.


Викладачами інформатики СХМТ Стребіж Т.В. і Котляровою О.А. було запропоновано гостям переглянути виховально-розважальний захід з інформатики "Хто зверху", як засіб  для активізації навчальної, пізнавальної та творчої діяльності, що поєднує активні методи навчання із інноваційними мультимедійними технологіями, за допомогою яких відбувається більш ефективне засвоювання матеріалу, стає більш яскравим, цікавим, пізнавальним.


  
Деякі викладачі ОМО підготували доповіді з тем, над якими працюють протягом своєї педагогічної діяльності. Викладач нашого технікуму Камнєв М.М. підготував доповідь на тему "Інформаційний супровід та підтримка освітнього процесу", а Стребіж Т.В. - "Вільне програмне забезпечення у закладах освіти".

Після доповідей викладачі ОМО на чолі з головою Сагай Ольгою Володимирівною обговорили питання, що стосуються роботи викладачів інформатики регіону, напрямок на національно-патріотичне виховання, вимоги до атестації викладачів, підготовка до обласної олімпіади з інформатики та до всеукраїнського туру, що відбудеться на весні 2018 року.  

Результатом ОМО стали обмін  досвідом між викладачами, та обговорили напрямків роботи на майбутнє. Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved