День гумору

16 травня 2017 року  Хімдим святкував – День гумору. Це свято в нашій країні є неофіційним та всенародним. Чому саме цей день – сказати важко. Є пояснення  і релігійні, й історичні, але їх достовірність гарантувати ніхто не може. Наше свято проходило під назвою «ТВ ШОУ Вибори короля сміху». Режисерсько-постановочна група (яка буде знімати новий кольоровий гостросюжетний широкоформатний, загалом чудовий з незвичайною, а головне, вкрай рідкісною назвою…, але про назву пізніше…) обирала кращий продюсерський центр, але дуже талановитих представників хімдимівського шоу-бізнесу. А також кмітливого, гуморного і талановитого представника, який і став Королем сміху.

У шоу брали участь команди першого курсу:
- «Утомлённые учёбой» - гр. Ф-16-29, кл. керівник Котлярова О.А.
- «Новое поколение» - гр. Ф-16-19, кл. керівник Моїсеєва Г.М.
- «Механіки з центральної» - М-16-19, кл. керівник Філіпенко А.В.


Веселі конкурси, завдання, жарти, розіграші, підготовлені студентами старшокурсниками Шаповаловим П. і Сулеймановою Р. та заступником директора з ВР Дудко Л.В., не залишили жодного похмурого обличчя до кінця свята. 
Експерти-професіонали оцінили промоутерські здібності і в кінці ефіру повідомили результати всебічного оцінювання команд. 


Переможцями стали:
Шаповалов Павло – в номінації Голос гумору технікуму.
Гончар Артур – в номінації Король сміху.
Ховхун Максим – в номінації  Улюбленець глядачів (нагороджувала Набокова В.В. - креативний директор громадської спілки «Донбас»).
 «Утомлённые учёбой» - номінація Невтомні гумором.
«Новое поколение» - в номінації Нове покоління гумору.
«Механіки з центральної» - в номінації Центрові імпровізатори.


А найкращим продюсерським центром стала команда «Утомлённые учёбой», яка отримала головний приз - Сертифікат на відвідування боулінг клубу.
Свято вдалося на славу, бо не зникали посмішки на обличчях, трошки потеплішало на душі. Значить організатори свята не даремно намагалися вселити в Вас гарний настрій.
Смійтеся кожного дня, з причини і без причини – від цього б’ється впевненіше серце. І людина робиться добрішою і красивішою.  

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved