Засідання регіонального методичного об'єднання викладачів хімії, екології та БЖД

27 квітня 2017 року відбулося сумісне засідання РМО викладачів хімії, екології та БЖД на базі Слов'янського хіміко-механічного технікуму.
На засіданні були присутні 23 викладача навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації регіону разом із студентами, які прийняли участь у олімпіаді з хімії та виступили із проектами на науково-практичній конференції з теми «Екологічні проблеми регіону». 
Кращими екологічними проектами було визнано роботи: - Стрельцової Анни «Визначення показників якості питної води у м. Слов'янськ», Слов'янський хіміко-механічний технікум (керівник: Камнєва В.Б.); - Гладкова Ірина та Кот Марина «Екологічні проблеми нашого регіону», Слов'янський коледж транспортної інфраструктури (керівник: Суліма І. І.).
  
Переможцем олімпіади стала Кабзан Аліна, студентка Слов'янського хіміко-механічного технікуму (керівник: Шульга О.К.)
На засіданні також були представлені презентації досвідів роботи викладачів: - Гречишкіної О.В. (Дружківський житлово-комунальний коледж) «Впровадження у навчальний процес інноваційних методів навчання»; - Камнєвої В.Б. (СХМТ) «Виховання екологічної компетентності студентів». З доповіддю «Рекомендації щодо створення молодіжних громадських екологічних організацій та спілок» виступила Кононова М.В. (СХМТ), голова ГО «Еко Слов'янськ».  
 
 
 
 
 
  
Голова РМО викладачів екології та БЖД Камнєва В.Б.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved