Відкрите заняття: "Розміщення військовослужбовців. Служба добового наряду"

17.03.2017 на базі полку Національної гвардії України, що дислокується в м. Слов'янську, викладачем СХМТ Олійником В.В. було проведено відкрите заняття зі студентами механічного відділення з предмету "Захист вітчизни" на тему: "Розміщення військовослужбовців. Служба добового наряду". Студенти з увагою та зацікавленістю слухали викладача та заступника командира полку Фоміна Олега Івановича. Наприкінці заняття хлопці задавали багато питань,зокрема стосовно строкової служби та служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.
Олег Іванович дав відповіді на усі питання та запропонував після закінчення навчання присвятити своє життя службі в Національній Гвардії. Студенти замислились над цією пропозицією.
Особливу увагу хлопці звернули на чистоту та порядок у спальних приміщеннях, господарчих кімнатах та столових військової частини.
Слід наголосити про важливість таких інтегрованих занять в контексті сучасної ситуації в Україні. Подібні заходи сприяють виховання патріотизму, національного духу, що є дуже актуальним сьогодні.
Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved