Педагогічні читання - 2017

     У середу, 04.01.2017, в читальній залі СХМТ проходили педагогічні читання. Тематика методичних слухань: «Актуальність застосування в начальному процесі мультимедійних продуктів».
Про створення та використання навчальних фільмів доповіла методист технікуму Васильківська Н.Г. Голова ЦМК соціально-гуманітарних дисциплін Філіпенко А.В. на прикладі конкретної теми з культурології відобразила роль навчальної презентації викладача на заняттях з дисциплін циклу.
Доповідь викладача фармхімії Моісеєвої Г.М. була присвячена проблемі використання студентських презентацій на заняттях з фармацевтичних дисциплін.
Про проектні технології навчання на заняттях з дисциплін природничо-математичного циклу доповіла викладач фізики та інформатики Стребіж Т.В.
У питанні інноваційного вивчення спеціальних екологічних дисциплін розбиралася викладач Кононова М.В. А Топтун В.А. розповіла про методи та прийоми пробудження активності студентів на заняттях з хіміко-технологічних дисциплін.
Кожен доповідач підготував мультимедійний супровід свого питання, тому викладачі технікуму із зацікавленістю сприймали виступи своїх молодих колег.Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved