ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

Колектив викладачів та студентів СХМТ запрошує Вас до нашої великої команди!
Спеціальності Cловʼянського хіміко-механічного технікуму,
за якими здійснюється підготовка кваліфікованих фахівців
рівня молодший спеціаліст:

готує техніків-технологів, лаборантів, технологів-кераміків, майстрів ділянок і змін, апаратників та операторів високої кваліфікації.
Для випускників 9 класів - вступні іспити: українська мова та хімія; для випускників 11 класів - сертифікати ЗНО: українська мова, хімія або математика, або біологія.

пропонує стати в майбутньому техніком-екологом, лаборантом, апаратником приготування хімічних розчинів, апаратником водоочищення.
Для випускників 9 класів - вступні іспити: українська мова та математика; для випускників 11 класів - сертифікати ЗНО: українська мова, математика або бiологiя.

готує механіків, конструкторів, бригадирів ремонтних ділянок, механіків з монтажу, слюсарів з ремонту обладнання підприємств.
Для випускників 9 класів - вступні іспити: українська мова та математика; для випускників 11 класів - сертифікати ЗНО: українська мова, математика або фiзика.
готує майбутніх фармацевтів, лаборантів фармацевтичного виробництва, провізорів-інтернів.
Для випускників 9 класів - вступні іспити: українська мова та хімія; для випускників 11 класів - сертифікати ЗНО: українська мова, хімія або математика,  або біологія.

*можливі зміни після затвердження Умов прийому

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved