Акція милосердя до Дня святого Миколая

19 грудня в Україні традиційно святкують День святого Миколая. Це найбажаніший та найочікуваніший день у році для дітей. Напередодні свята вони пишуть до святого Миколая листи зі своїми побажаннями, просять його про виконання своїм мрій. У ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить святий Миколай і кладе під подушку подарунки. Тому вони вірять у диво, вчаться бути милосердними. Звісно, подарунки приємно отримувати, але не менш приємно їх дарувати. Цього року, вже за традицією, Слов'янський хіміко-механічний технікум долучився до Акції милосердя.
У ролі святого Миколая виступили викладачі та студенти нашого навчального закладу, завітавши до КЗ "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Слов'янськ Донецької області".
Слід подякувати всім небайдужим студентам та викладачам, які охоче збирали та приносили іграшки, речі, солодощі, канцелярські товари та багато інших приємних та корисних речей для дітей. Особливо хочеться відмітити викладачів Олійника В.В., Леоневську Л.С., Синицьку А.В. та групу студентів Ф-16-29, які взяли найактивнішу участь у цьогорічній Акції милосердя. Таким чином, студактив та Дудко Л.В. у День святого Миколая мали змогу привітати дітей, передати їм подарунки та подарувати купу позитивних емоцій. Сподіваємось, що така добра та світла традиція буде існувати ще багато-багато років.
Отже, давайте будемо милосердними, і, маючи змогу, допомагати нужденним не тільки у цей день, а якомога частіше!



Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved