Еко-Слов’янськ у Миколаївці

22 листопада студенти груп Е-13-19 та Е-14-19, які є членами громадської екологічної організації «Еко-Слов’янськ», провели заняття з екологічної тематики у 2 та 3 школах м. Миколаївка.
Старшокласникам ЗОШ № 2 студенти розповіли про якість харчових продуктів та навчили їх практичним навичкам визначенням фальсифікації продуктів харчування, таких як м'ясо, ковбаси, риба, молочні продукти, соки, питна вода, шоколад та кофе.
Тематикою екологічного заняття у ЗОШ №3 було використання традиційних та альтернативних джерел енергії, яку студенти 4-го курсу представили у вигляді своїх презентацій. Після презентації про атомну енергетику школярі з інтересом визначили ɤ-фон у приміщенні та випромінювання своїх мобільних телефонів. 
Представники шкіл відмітили якісну підготовку студентів до заходу, заслуга в цьому викладачів технікуму: Пестрецової Л.В., Камнєвої В.Б. та Кононової М.В.
Член екологічної організації «Еко-Слов’янськ», викладач Камнєва В.Б.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved