До Дня Гідності та Свободи України

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій - Помаранчової (2004) та Революції Гідності (2013). З цього приводу 16 листопада 2016 р. у стінах Слов'янського хіміко-механічного технікуму відбулась зустріч-бесіда студентів груп Е-16-19, Ф-16-19 та викладачів з учасниками подій на майдані Незалежності 2013 року. До нас завітали начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради Кравченко Дмитро Валерійович, голова  Слов'янського міського об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Савенко Володимир Федорович, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради Антоненко Олена Миколаївна та голова громадської організації “Українська справа Донеччини” Григорян Мартирос Рафаелович.
Гості переказали студентам власні враження, спогади про ті буремні героїчні та водночас трагічні події. Також першокурсники мали змогу подивитись відеоматеріали тих подій з метою донесення об'єктивної і незаангажованої інформації для сучасного і майбутнього поколінь про доленосні події в Україні.

Студенти були дуже вражені почутим і побаченим, відзначивши патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Гості заходу закликали молодь бути рішучими, відстоювати національні інтереси своєї батьківщини, провівши цікаву паралель, що події Революції Гідності почались з протесту та активних дій саме студентів. На згадку про цю надзвичайно цікаву та вражаючу зустріч учасники бесіди подарували СХМТ символічний подарунок-прапор України, а бібліотеці нашого навчального закладу-книги.



Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved