Участь наших студентів у конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді»

    З 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водними ресурсами за підтримки громадської організації «Сіверський Донець – відродження» проводиться конкурс творчих робіт «Сіверський Донець - очима молоді». Сіверський Донець є найбільшою річкою на сході України, головна водна артерія Донбасу, тому метою конкурсу є екологічне виховання молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю.
    Підведення підсумків кожного конкурсу – це свято зустрічі з прекрасним, безліч нагород, подарунків, концертних номерів. Підсумки ювілейного 10-того конкурсу та нагородження переможців проводилося 12 жовтня у КЗ “Центр культури і довкілля м. Слов’янськ». У конкурсі прийняли участь діти та молодь навчальних закладів Слов’янська, Краматорська, Святогірська, Красного Лиману, Луганська та інших міст регіону. 
    Студенти нашого технікуму – активні учасники конкурсу впродовж цих 10 років. В цьому році на конкурс студенти технікуму надіслали 13 робіт. Відділ культури Слов’янської міської ради відзначив дипломами роботи Дриги Анастасії та Кучер Людмили, студенток групи Е-14-19, а лауреатами конкурсу в номінації «Агітаційні розробки» стали студентки групи Е-13-19 Дарієнко Катерина та Чернявська Валерія. Вітаємо дівчат та бажаємо творчої наснаги і надалі!
Викладач Валентина Камнєва 
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved