День Сіверського Дінця

З 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів була започаткована традиція щороку відзначати День Сіверського Дінця.
20 жовтня 2016 року в рамках заходів з відзначення Дня Сіверського Дінця - 2016 відбулась науково-практична конференція «Сіверський Донець – 10 років спільних дій».
У роботі конференції прийняли участь представники Донецької та Луганської обладміністрацій, представники обласних та регіональних контролюючих органів, представники навчальних закладів. З доповіддю про взаємодію студентів, які навчаються за спеціальністю «Прикладна екологія», із Сіверсько-Донецьким БУВР виступив директор нашого технікуму Котляров О.В.
На конференцію були запрошені студенти 4 курсу групи Е-13-19 та студент групи Е-16-19 Блінов Даниїл, дослідницька робота якого з якості води у джерелах Святогір’я була відзначена минулого року.
Закінчилася робота конференції нагородженням учасників та концертною програмою, виносом рушників проекту «Схід і Захід рядом». 
Студентам, майбутнім екологам, була цікавою інформація про водозабезпечення нашого міста та регіону, про те, що Сіверський Донець у минулому був торгівельною артерією між Сходом та Заходом, про створення парку «Мрія» у нашому місті за участю учнів педагогічного ліцею, про проблему збереження вікових дубів та крейдяної сосни на території Національного природного парку «Святі гори» та багато іншого.
Щиро бажаємо нашим колегам з нагоди 55-річчя з дня заснування організації та 10-річчя відзначення Дня Сіверського Дінця завжди стояти на сторожі чистої джерельної води і з гідністю зустріти 100-річний ювілей басейнового управління!
Учасник конференції, 
викладач Валентина Камнєва

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved