З любов’ю і тривогою про живе

Кожну третю суботу квітня, коли Земля прокидається після зимової сплячки і блакитними іскорками впевнено починає заглядати в очі весна, в Україні проводиться День довкілля.
До Дня довкілля у нашому технікумі пройшло ряд заходів: хлопці із груп механічного відділення висаджували дерева, студенти усіх груп прибирали свої територій від сміття, група Е-13-19 прибирала територію на березі Казенного Торця, ряд груп прийняли участь у конкурсі екологічних плакатів, група Е-12-19 прийняла участь у міському заході – науково-практичній конференції «З любов’ю і тривогою про живе».
На конференції студенти розкрили питання екології відповідального споживання на прикладах проблем утилізації сміття, якості продуктів харчування, використання пластикового посуду в Україні. Майбутні екологи експериментально показали, як в домашніх умовах з використанням простих методів можна виявити фальсифікацію молочних продуктів, м’яса, ковбаси та риби, ознайомили присутніх школярів ЗОШ №15, студентів групи Е-13-19, гостей конференції із станом якості соків за кислотністю, питної води за загальною мінералізацією, навчили розпізнавати зміст наклейок на бананах, вмінню обрати якісний шоколад та кофе. До пасхальних свят студенти групи «Прикладна екологія» 4 курсу навчили присутніх вмінню визначати свіже та прострочене яйце, натуральну ікру та ікру із водоростей.
Робітники центральної міської бібліотеки, на базі якої проходила конференція, були вдячні організаторам конференції: заступнику директора з виховної роботи технікуму Пахомовій Г.Б. та викладачам Камнєвій В.Б., Камнєву М.М. та побажали частіше проводити загальні заходи із залученням наших студентів.
Викладач-методист Камнєва В.Б.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved