Читай разом з нами!

20 листопада 2015 року в читальній залі СХМТ проходив конкурс на кращу презентацію улюбленої української книги. Захід був підготовлений і проведений викладачами української мови та літератури технікуму в рамках святкування Тижня української писемності й мови. На початку привітали призера І етапу конкурсу творчих робіт імені Т.Шевченка – Михайличенко Каріну (Ф-13-39).
Сама ідея конкурсу дуже проста й зрозуміла кожному: принеси улюблену книжку і цікаво розкажи про неї. Та наші студенти легких шляхів не шукають – усі конкурсанти створили презентації, а студенти групи М-15-19 ще й показали інсценування уривку комедії М. Старицького «За двома зайцями».

Не залишив байдужими присутніх виступ Кирилової Маргарити, яка проникливо передала саму суть «Тіней забутих предків»: «Всьому початок є любов!..». Баранова Поліна повернула усіх у світ української народної казки. Першокурсниці Вогниста Аліна та Шалашна Катерина розповіли про твори Коцюбинського і Гоголя. Ховхун Максим із захватом повідав про пригоди «тореадорів» з Васюківки. Акімова Кароліна та Іваненко Платон емоційно презентували роман Павла Загребельного «Роксолана».
По-новому звучала гоголівська «Шинель» в презентації Толстенкової Катерини. «Голодні воли не ревуть!» - зауважив у кінці свого виступу Іван Дремуха.
А Шаповалов Павло зумів провести паралелі від подій новели «Подвійне коло» Ю. Яновського до сьогодення, коли ідейне протистояння та війна руйнують родини, людські долі… Ні тоді, ні тепер це не повинно розʼєднувати людей, розкидати їх по різні боки барикад! Отже, дійство дійшло щасливого фіналу, учасники отримали іменні подарункові сертифікати, а глядачі – задоволення.

Викладач української мови - Василькивська Н.Г.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved