Живемо, навчаючись

Навчально-виховна робота у Слов’янському хіміко-механічному технікумі базується на кращих традиціях наших попередників, на нових тенденціях, методиках організації роботи освітянського закладу. У тісному взаємозв’язку реалізуються основні напрямки виховання наших студентів. Запорукою хороших показників є бажання педагогічного колективу, класних керівників та представників адміністрації спільними силами виховувати у молоді активну життєву позицію, повагу до ближнього, до своєї професії, мови, історії, країни.
Беззаперечним осередком культурного життя СХМТ є читальний та актовий зали. Саме там народжуються і розвиваються наші юні таланти, через народознавчі свята і зустрічі з видатними людьми наші студенти по-новому відкривають для себе сторінки багатогранного світу, традиції та обряди рідного народу, пробують творити самостійно.
Гордістю СХМТ є досягнення наших спортсменів. За останні роки збірні команди технікуму з волейболу та футболу традиційно виборюють ІІ та ІІІ місця в міських спартакіадах. У 2008 році збірна команда з шахів зайняла І місце в чемпіонаті Донецької області. На базі спортивного залу проводяться не тільки навчальні заняття, а й спортивні секції, регіональні змагання з волейболу, баскетболу, діє тренажерний зал.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved