Директор – усьому голова

Директор – перша людина будь-якої організації чи підприємства, його обличчя. Саме з нього починається все: здоров’я колективу, його спроможність і бажання активної діяльності, творчий пошук та ініціативність, досягнення та невдачі…
Сторічна історія Слов’янського хіміко-механічного технікуму лише ще раз підтверджує істину про нерозривний зв’язок поколінь, про роль особистості керівника в трудовому житті колективу. Кожна людина, якій довелось очолювати роботу цього навчального закладу, докладала масу зусиль для його подальшого становлення, розвитку і процвітання. Торбяк Н.Г. (очолював технікум до 1948 року), Афанасьев В.А. (1948-1961рр.), Пахомов А.В. (1962-1971 рр.), Литвинов В.Г. (1971-1984 рр.), Доброносов В.Ф. (1985-1995 рр.), Самойленко С.П. (1996-1999 рр.). Ці імена назавжди залишаться в історії найстарішого навчального закладу Донбасу.
Урайчик Віктор Павлович прийшов на посаду директора СХМТ у 1999 році. Обравши демократичний стиль керівництва, сучасну педагогіку співробітництва, Віктор Павлович продовжує традиції своїх попередників. Факти говорять самі за себе: у 2004 році були відкриті спеціальності «Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів», «Обслуговування і ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів», цього року було відкрито спеціальність «Фармація». Неупинно збагачується матеріальна база, книжковий фонд бібліотеки. Сьогодні в технікумі функціонують два кабінети інформатики, один з яких обладнаний сучасними комп’ютерами, меблями, інтерактивною дошкою. Постійно тривають ремонтні роботи приміщень навчальних корпусів і гуртожитку, створюються нові кабінети й лабораторії. Технікум живе майбутнім, шанобливо й трепетно зберігаючи свої трудові традиції, нові надбання.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved