Конкурс плакатів з дисципліни «Історія України»


Мета: зацікавити студентів щодо вивчення історії України, підготовка до ЗНО з дисципліни «Історія України», розкрити творчі здібності студентської молоді.
Участь у конкурсі взяли студенти І курсів – групи: Е1819, М1819, Т1819, Ф1819, Ф1829 та ІІ курсів – групи Е1719, Ф1729, М1719. Всього в конкурсі змагались 22 студенти, створено 27 плакатів.
Переможці номінацій:
І. КРАЩИЙ ПЛАКАТ:
1. Степова Ангеліна, гр. Ф1829 – «Ставайте в ряди Карпатської Січі»
2. Клімченко Дар’я, гр. Е1819 – «У своїй хаті своя правда»
3. Рогоцька Софія, гр. Ф1829 – «Світовий мир на Україні»
ІІ. МАЙСТЕРНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ ЕПОХИ:
1. Саєнко Орина, гр. Ф1829 – «Колгоспник, охороняй свої поля»
2. Саєнко Орина, гр. Ф1829 – «Хто проти продрозкладки?»
3. Бондаренко Єлизавета, гр.Ф1729 – «Друга світова війна»
4. Шемігон Наталія, гр. Е1719 – «Що дають?»
5. Димченко Руслана, гр. Т1819 – «Розстріляне Відродження»
6. Порохіна Ганна, гр. Е1719 – «Гласність – наша сила»
7. Романова Софія, гр. Ф1729 – «Несуни»
8. Корнєва Валерія, гр. Е1719 – «Дорогу кукурудзі»
9. Руденко Владислав, Руденко Ярослав, гр. М1719 – «Кордони»
ІІІ. ГОЛОСНІШЕ, НІЖ ЗБРОЯ (РОЗВІНЧАННЯ КУЛЬТУ ОСОБИ)
1. Набока Олександра, гр. Ф1819
2. Романюк Тетяна, гр. Ф1819
3. Виприцька Анастасія, гр. Ф1819
4. Чернкасов Павло, гр. М1819
5. Ізмайлова Дар’я, гр. Ф1819
IV. ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНІСТЬ
1. Чекар Юлія, гр. Е1819 – «Дар американського народу»
2. Горохова Дар’я, гр. Ф1819 – «Не болтай!»
3. Саєнко Орина, гр. Ф1829 – «Ідемо на нові землі!»
V. ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ІСТОРИЧНИХ ПЛАКАТІВ
1. Шемігон Наталія, гр. Е1719 – «Харків наш»
2. Давиденко Ганна, гр. Е1819 – «Дніпрострой»
3. Цівковська Вероніка, гр. Е1819 – «Вороги народу»
4. Черкасов Данило, гр. М1819 – «Арифметика п’ятирічки»
Найактивнішою студенткою конкурсу стала Саєнко Орина, гр. Ф1829. Найбільше плакатів створили студенти гр. Ф1819 – 7! Велика подяка всім учасникам конкурсу.
Викладач ЦМК природничо-математичних дисциплін, Солова В.В.





Nick Kamnev - 2000-2019 All Rights Reserved