СХМТ відкрив свої двері для випускників шкіл та їх батьків

У суботу, 5 травня Слов'янський хіміко-механічний технікум відкрив свої двері майбутнім абітурієнтам.
Обираючи освітню установу, випускникам шкіл важливо побачити всі переваги навчального закладу, тонкощі навчального процесу, подальші можливості особистого розвитку, а також перспективи своєї реалізації як майбутнього професіонала у обраній сфері діяльності.
Абітурієнти разом з батьками отримали можливість не тільки познайомитися з усіма спеціальностями навчального закладу, але і в інтерактивній формі поспілкуватися з майбутніми викладачами спеціальних дисциплін, які підготували для своїх майбутніх студентів цікаві конкурси та ребуси.
Щоб краще пізнати технікум, діти поділилися на три команди і пройшли цікавий квест. Всі учасники конкурсів отримали солодкі призи.
Для батьків майбутніх студентів хіміко-механічного технікуму була організована екскурсія  його лабораторіями та кабінетами.
Після цього всі гості навчального закладу зібралися в актовій залі, щоб поспілкуватися з керівництвом технікуму і задати цікаві питання.
Привітали абітурієнтів директор навчального закладу Олексій Володимирович Котляров та весь навчальний склад. Вони розповіли про переваги навчання та професійні перспективи студентів найдавнішого навчального закладу Слов'янська.

Директор

Директор
Котляров Олексій ВолодимировичNick Kamnev - 2000-2018 All Rights Reserved