Основи протимінної безпеки для студентів

Протягом тижня 17-23 січня в технікумі проходили заняття з протимінної безпеки, які провели представники швейцарського фонду FSD. 
Швейцарський фонд з протимінної діяльності (FSD) - гуманітарна неурядова організація, заснована в 1997 році в Женеві. Цей фонд спеціалізуються на ліквідації небезпечних наслідків війни, таких, як міни, що не розірвалися, артилерійські і танкові снаряди, авіабомби, а також всіх інших типів, що не розірвалися військових боєприпасів.
В Україні FSD реалізує проект з Інформування про мінну небезпеку та небезпеку ВЗВ (ІМН), метою якого є зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули через підвищення рівня свідомості та забезпечуючи зміни в поведінці через громадську інформацію, інструктажі безпеки та співпрацю з громадськістю. ІМН допомагає громаді бути обізнаними щодо загрози мін, формувати навички безпечної поведінки.
Заняття з протимінної безпеки проводили Григор'єв Віктор та Кривов Антон - інструктори фонду. Вони доступно та цікаво донесли підготовану інформацію, відповіли на запитання студентів, чим знизили ризик для слухачів стати жертвами наслідків бойових дій на нашій території.


 
Директор

Директор
Котляров Олексій ВолодимировичNick Kamnev - 2000-2018 All Rights Reserved