Засідання регіонального методичного об'єднання викладачів хімії, екології та БЖД

27 квітня 2017 року відбулося сумісне засідання РМО викладачів хімії, екології та БЖД на базі Слов'янського хіміко-механічного технікуму.
На засіданні були присутні 23 викладача навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації регіону разом із студентами, які прийняли участь у олімпіаді з хімії та виступили із проектами на науково-практичній конференції з теми «Екологічні проблеми регіону». 
Кращими екологічними проектами було визнано роботи: - Стрельцової Анни «Визначення показників якості питної води у м. Слов'янськ», Слов'янський хіміко-механічний технікум (керівник: Камнєва В.Б.); - Гладкова Ірина та Кот Марина «Екологічні проблеми нашого регіону», Слов'янський коледж транспортної інфраструктури (керівник: Суліма І. І.).
  
Переможцем олімпіади стала Кабзан Аліна, студентка Слов'янського хіміко-механічного технікуму (керівник: Шульга О.К.)
На засіданні також були представлені презентації досвідів роботи викладачів: - Гречишкіної О.В. (Дружківський житлово-комунальний коледж) «Впровадження у навчальний процес інноваційних методів навчання»; - Камнєвої В.Б. (СХМТ) «Виховання екологічної компетентності студентів». З доповіддю «Рекомендації щодо створення молодіжних громадських екологічних організацій та спілок» виступила Кононова М.В. (СХМТ), голова ГО «Еко Слов'янськ».  
 
 
 
 
 
  
Голова РМО викладачів екології та БЖД Камнєва В.Б.

Директор

Директор
Котляров Олексій ВолодимировичNick Kamnev - 2000-2018 All Rights Reserved